Figen Academy
Franchising Başvuru

Figen Academy Güzellik Merkezi olarak, işletmemizi büyütme ve genişletme fırsatları arayışındayız. Bu nedenle, başarılı ve vizyon sahibi iş ortaklarıyla birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, siz değerli girişimcilerle franchising fırsatlarını paylaşmak istiyoruz.

Formu Doldurun

1. Adım

Sizinle İletişime Geçelim!

2. Adım

Başvuru Sonucu Açıklanır

3. Adım

Kurumsal Destek

İşletme açılışı, yer seçimi, eğitim, pazarlama ve reklam gibi konularda size destek sağlayacak profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır.

Marka Bilinirliği

Figen Academy Güzellik Merkezi olarak, güçlü bir marka imajına sahibiz ve sektörde tanınmaktayız. Bunu sizinle paylaşacak ve yerel pazarda rekabet avantajı sağlamanızı sağlayacağız.

Eğitim ve Destek

İşletme operasyonlarının yanı sıra, personel eğitimi ve gelişimi konusunda size destek olacak eğitim programları sunmaktayız.

Franchising Başvuru Formu

Başvuru formunuz Franchise Departmanımız tarafından incelenerek, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Olumlu başvurular, marka sunumu ve işletme yönetimi konularında bilgiler verilmek üzere İstanbul’daki franchise yönetim ofisimize davet edilerek detaylı bilgiler paylaşılacaktır.
Saygılarımızla.

  Ad Soyad

  İletişim

  E-Posta

  Eğitim

  Ortaklarınız Var mı?

  Yatırım Yapmak İçin Düşündüğünüz Tutar

  Bina Yaşı

  Açmayı Düşündüğünüz İl

  Açmayı Düşündüğünüz İlçe

  Meslek

  Bina Metrekare Bilgisi

  Eklemek İstedikleriniz

  preloader image